Home » Láska a vztahy » co je třeba říci!

co je třeba říci!

Vsebina

Tváří v tvář všemu, co děláte ve svém vztahu, ať už je to pozornost, vzdálenost, hněv, se setkáte s jedinou reakcí: ticho! Přemýšlíte, zda můžete udělat něco, co by přimělo vašeho bývalého reagovat, Nabízí se vám, abyste mu poslali rozchodovou zprávu..

Tato zázračná metoda vám umožní, aby váš přítel reagoval pozitivně. Za tímto účelem vám v tomto článku předkládáme několik příkladů zpráv, které můžete poslat, abyste ho přiměli reagovat.

Příklady textových zpráv o rozchodu, které ho přimějí reagovat

Rozhodli jste se poslat textovou zprávu o rozchodu v naději, že se věci změní, zde je několik příkladů textů, které můžete poslat.

„Dnes ráno jsem se probudil a hledal tvůj úsměv, který by mi rozjasnil den, tvůj pohled, abych se cítil chráněný a ve kterém jsem četl slova na 7 písmen, ale nic z toho jsem nenašel. Tentokrát jsem se rozhodl, že tě opustím, odcházím“.

Čtěte také  5 příznaků, že vás chce partner opustit

Další vzkaz zní: „Vím, že jsi naživu:

  • „Už nechci žít tento život v páru, nebo přesněji řečeno toto zdání života v páru, takže jsem se rozhodl navždy odejít;
  • „Chci tě opustit, to je moje konečné rozhodnutí v této situaci!
  • „Nechci ti ublížit, nechci tě zranit, nechci tě rozrušit, ale chci být upřímný. Chci tě opustit;
  • „Nemám k tobě v srdci žádnou zlobu ani zášť, naopak, mám na nás společně velmi hezké vzpomínky, ale musím jít dál.“ ;
  • „Nejsme na stejné vlně, zasloužím si být s lepším společníkem a tady se naše cesty rozcházejí. “ .

Poté, co jste to udělali, vám doporučujeme. dát svému příteli čas, aby vás kontaktoval.To je účel textové zprávy o rozchodu. Poté si můžete domluvit schůzku, abyste si promluvili z očí do očí a uvedli věci na pravou míru!

Čtěte také  jaký typ zprávy poslat?

Jak poznáte, že jste zvolili správná slova?

Nemusíte běžet za svým přítelem, abyste ho přiměli reagovat, ale spíše. spoléhejte na emocionální komunikaci. Musíte si několikrát zopakovat, co chcete svému partnerovi říci, a především musíte znovu naslouchat sami sobě, abyste pochopili, nakolik můžete využít své pocity k tomu, abyste svému příteli sdělili správné emoce.

Po textové zprávě o rozchodu byste měli pečlivě analyzovat reakci svého partnera a na základě toho se můžete rozhodnout, zda ho opustíte, nebo ne, pokud to samozřejmě stojí za to.

Není snadné zůstat ve vztahu, kde se partner nesnaží a neúčastní se vztahu. Tento vztah tvoří dva lidé a oba se musí snažit, aby vše fungovalo.

Čtěte také  3 známky toho, že se váš bývalý chce vrátit do vašeho života

Tato textová zpráva o rozchodu poslouží k určení osudu a osudu vašeho vztahu!

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.