Home » Láska a vztahy » Fáze rozchodu: tipy, jak se s nimi vypořádat

Fáze rozchodu: tipy, jak se s nimi vypořádat

Vsebina

Zkušenosti s rozdělení lásky není tak snadné, někteří terapeuti tuto zkoušku označují jako bolestivé jako pozůstalí. Během tohoto období člověk prožívá střídání nálad v krátkém časovém úseku a prochází úrovněmi přijetí nové situace. Tato terapie je rozdělena do dvou hlavních kapitol, které popisují přechod od jednoho konce ke druhému a ve svých větách stanovují čárky a body, které je třeba respektovat. Jaké jsou tedy tyto fáze, kterými prochází utišit bolest srdce?

Hledání útěchy a útěchy v popírání

Podle psychoanalytika Samuela Lepastiera, The odmítnutí je zásadní chránit se před bolest z ztráta.

Pěstování skeptické a destruktivní mysli

Jedná se o první krok v po rozchodu v nichž se lidé odmítají podívat pravdě do očí. Jen po odděleníZtrácíte důvěru v sebe sama, nevíte, jestli to byla skutečnost, nebo iluze, ptáte se sami sebe proč? Pokud však pochybujete o pocitech druhého člověka a o reálnosti jeho vztahu. zkušenosti se vztahySoučasnou situaci nelze realizovat. Především, pokud by někdo byl partner narcistickýeJe obtížné odhalit ji sám sobě.

Čtěte také  co je třeba říci!

Oslavování druhého

Oddělení má tendenci hrát roli gumy. Nepřítomnost vzbuzuje pocit s pocitem viny a vymaže všechny špatné vzpomínky na bývalého partnera, což naznačuje, že je dokonalým partnerem a nenahraditelný partner. Obviňte se z toho, že jste příčinou rozchodu, a začněte se ptát, zda jste udělali chybu, nebo ne. z jeho výchozí.

Pád do jámy izolace

Endoktrinován idealizacena jeho bývalémJe stále obtížnější se odpoutat. Člověk se utápí v myšlenkách, co teď dělat, kam jít, jak žít, a dokonce jak se stát opět finančně nezávislým. Všechny tyto nezdravé myšlenky zabíjí touhu mluvit, jít ven nebo být se světem.

Začíná připouštět nezpochybnitelné

V tomto okamžiku začíná shromažďování důkazů. Pokud jeden trpí, pak když druhý má se přesunulTo je chybějící kousek skládačky.

Čtěte také  3 známky toho, že se váš bývalý chce vrátit do vašeho života

Hořkost, hněv a znechucení

Čekali jsme, až se to probudí a přestane. oslavování svého bývalého. Pocit nenávist nahrazuje vyčítáOtázky se mění, od toho, co člověk udělal, až po to, kolik ze sebe dal. V této fázi rozchodu si člověk uvědomí, že jeho milenka nebo milenec nebyl tak dokonalý a my jsme nebyli tak špatní a semínko touhy pose posunout vpřed je zaseto.

Příliv nostalgie

Mezi láskou a nenávistí, zášť a odpustekNostalgie si tak nachází cestu skrze závislost a nezávislost. Na stránkách intenzivní smutek by měl být doprovázen pouze povzdechem . uvolnění.

Přijetí, přijetí a posun vpřed

Ani nenávist, ani nostalgie, v této fázi můžeme říci, že jsme na vrcholu pyramidy. Máte se zřekl náš život v páru.

Čtěte také  Milostná ztráta: jak ji překonat?

Existuje mnoho faktorů, které se mohou vplížit do terapie nebo ztráty blízké osoby, společných dětí, společných přátel nebo společné práce. Může se jednat o To může být v rozporu s lékale nemůže tomu zabránit.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.