Home » Láska a vztahy » Fáze rozchodu: tipy, jak se s nimi vypořádat

Fáze rozchodu: tipy, jak se s nimi vypořádat

Vsebina

Zkušenosti s rozdělení lásky není tak snadné, někteří terapeuti tuto zkoušku označují jako bolestivé jako pozůstalí. Během tohoto období člověk prožívá střídání nálad v krátkém časovém úseku a prochází úrovněmi přijetí nové situace. Tato terapie je rozdělena do dvou hlavních kapitol, které popisují přechod od jednoho konce ke druhému a ve svých větách stanovují čárky a body, které je třeba respektovat. Jaké jsou tedy tyto fáze, kterými prochází utišit bolest srdce?

Hledání útěchy a útěchy v popírání

Podle psychoanalytika Samuela Lepastiera, The odmítnutí je zásadní chránit se před bolest z ztráta.

Pěstování skeptické a destruktivní mysli

Jedná se o první krok v po rozchodu v nichž se lidé odmítají podívat pravdě do očí. Jen po odděleníZtrácíte důvěru v sebe sama, nevíte, jestli to byla skutečnost, nebo iluze, ptáte se sami sebe proč? Pokud však pochybujete o pocitech druhého člověka a o reálnosti jeho vztahu. zkušenosti se vztahySoučasnou situaci nelze realizovat. Především, pokud by někdo byl partner narcistickýeJe obtížné odhalit ji sám sobě.

Čtěte také  Vtipné citáty o bývalých: proč je hledat?

Oslavování druhého

Oddělení má tendenci hrát roli gumy. Nepřítomnost vzbuzuje pocit s pocitem viny a vymaže všechny špatné vzpomínky na bývalého partnera, což naznačuje, že je dokonalým partnerem a nenahraditelný partner. Obviňte se z toho, že jste příčinou rozchodu, a začněte se ptát, zda jste udělali chybu, nebo ne. z jeho výchozí.

Pád do jámy izolace

Endoktrinován idealizacena jeho bývalémJe stále obtížnější se odpoutat. Člověk se utápí v myšlenkách, co teď dělat, kam jít, jak žít, a dokonce jak se stát opět finančně nezávislým. Všechny tyto nezdravé myšlenky zabíjí touhu mluvit, jít ven nebo být se světem.

Začíná připouštět nezpochybnitelné

V tomto okamžiku začíná shromažďování důkazů. Pokud jeden trpí, pak když druhý má se přesunulTo je chybějící kousek skládačky.

Čtěte také  Milostná ztráta: jak ji překonat?

Hořkost, hněv a znechucení

Čekali jsme, až se to probudí a přestane. oslavování svého bývalého. Pocit nenávist nahrazuje vyčítáOtázky se mění, od toho, co člověk udělal, až po to, kolik ze sebe dal. V této fázi rozchodu si člověk uvědomí, že jeho milenka nebo milenec nebyl tak dokonalý a my jsme nebyli tak špatní a semínko touhy pose posunout vpřed je zaseto.

Příliv nostalgie

Mezi láskou a nenávistí, zášť a odpustekNostalgie si tak nachází cestu skrze závislost a nezávislost. Na stránkách intenzivní smutek by měl být doprovázen pouze povzdechem . uvolnění.

Přijetí, přijetí a posun vpřed

Ani nenávist, ani nostalgie, v této fázi můžeme říci, že jsme na vrcholu pyramidy. Máte se zřekl náš život v páru.

Čtěte také  jaký typ zprávy poslat?

Existuje mnoho faktorů, které se mohou vplížit do terapie nebo ztráty blízké osoby, společných dětí, společných přátel nebo společné práce. Může se jednat o To může být v rozporu s lékale nemůže tomu zabránit.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.