Home » Astrologie » hvězdná mapa a horoskop

hvězdná mapa a horoskop

Vsebina

Svět astrologie nám na jedné straně umožňuje lépe porozumět našemu chování a charakteru a na druhé straně nám pomáhá činit důležitá rozhodnutí. Kromě toho je jedním z nejlepších způsobů, jak objevit sami sebe.výklad horoskopu.

V tomto článku se zabýváme astrální mapa a horoskop. Přesněji řečeno, pochopíme souvislost mezi horoskopem a astrálním tématem. Ale nejen to, podělíme se s vámi i o metodu výpočtu vašeho horoskopu.

Výpočet horoskopu

Dnes je snadné vypočítat si svůj horoskop pomocí astrologické platformy. Když se připojíte k některé z těchto platforem, vyhledejte položku „výpočet astrálního tématu“. Stránka vás poté požádá o poskytnutí některých informací: data, místa a času narození.

Tento typ platformy vás jednoduchým způsobem informuje o tom. vašem horoskopu. Informace, které se chystáte přečíst, však nejsou stoprocentně spolehlivé a především nejsou přizpůsobeny vám. Proto vám doporučujeme obrátit se na astrologa, který bude schopen lépe interpretovat váš horoskop.

Čtěte také  Objevte 4 nejšťastnější znamení zvěrokruhu

Výpočtem svého horoskopu narození pomocí online platformy budete moci zjistit :

  • vaše astrologické znamení ;
  • odpovídající znamení v čínské astrologii ;
  • váš ascendent.

Kromě toho analýza interakcí mezi různými znameními umožňuje získat informace týkající se váš psychologický profil. Ten odhaluje vaše povahové rysy, silné a slabé stránky i zdroje inspirace.

Astrální horoskop a horoskop

Pro sestavení astrálního horoskopu je nezbytné sestavit horoskop. Nativní diagram je diagram, který spojuje planety, domy, hvězdy a znamení zvěrokruhu ve stejném uspořádání v době vašeho narození. Nativní diagram je ve tvaru kruhu.

Obloha je nakreslena ve tvaru kola, rozděleného na dvanáct stejných oddílů, které představují znamení zvěrokruhu. Poté jsou zmíněny světové strany.

Obraz nad obzorem skutečně představuje skutečný obraz oblohy v době narození. Zatímco to, co je pod linií horizontu, označuje skrytou část oblohy v té době. Kromě toho linie horizontu na východě horoskopu označuje znamení ascendentu.

Čtěte také  4 nejmachiavelističtější znamení: pozor!

Dále nacházíme kolo domů které je nad znameními. Je zde 12 domů očíslovaných římskými číslicemi od 1 do 12. V některých případech může jeden dům zahrnovat několik astrologických znamení, například 11. dům, který má 3 astrologická znamení:

  • Býk ;
  • Blíženci ;
  • rakovina.

Hvězdy na obloze

Každá hvězda a planeta na mapa oblohy představuje vlastnost, vadu, povahový rys, postavu nebo styl povolání. Slunce například představuje vůdce, otce a vztah, který s nimi budete mít. Slunce je také představitelem ega a mužské části vaší povahy.

Naopak Luna představuje vaši ženskou stránku. Představuje matku a manželku na jedné straně a odráží emoce, minulost, citlivost a sny. Na druhou stranu, planety sluneční soustavy představují povahové rysy.

Čtěte také  Březen bude pro tato tři znamení šťastným měsícem!

Na příkladu Venuše, která ztělesňuje hodnoty lásky, jemnosti a krásy. Na druhou stranu planeta Mars je ztělesněním síly a násilí, která je obecně spojována se sportem a vojenskými povoláními. A konečně, saturn představuje moudrostodchod do důchodu a samotu.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.