Home » Astrologie » Jak správně číst horoskop na vlastní pěst?

Jak správně číst horoskop na vlastní pěst?

Vsebina

Ve světě astrologie můžete předvídat budoucnost člověka a odhadnout jeho povahové rysy. To lze provést pouze pomocí obrázek oblohy člověka v den, kdy přišel na svět. Tuto metodu nazývají astrologové výklad astrální mapy. Jedná se o koncept, který vysvětluje, že postavení planet v době našeho narození je rozhodující pro celý náš další život na planetě Zemi.

Například Merkur je obecně planetou, která nejvíce ovlivňuje komunikativní stránku člověka. Mars je naopak planetou, která posiluje. váš milostný život a váš profil svádění. Další podrobnosti za chvíli.

Umí někdo přečíst hvězdnou mapu?

Abyste byli schopni číst svůj vlastní nebo cizí horoskop, musíte nejprve vědět. vaše znamení zvěrokruhu. Zvěrokruh se skládá z 12 znamení, která se vztahují k 12 měsícům v roce, a podle data narození můžete určit, do kterého znamení patříte.

Čtěte také  Tato tři znamení zvěrokruhu jsou nejvěrnější.

Ve hvězdné mapě je kruh, na kterém má každé znamení zvěrokruhu svou část. Musíte si najít svou část v tomto kruhu a pak věnovat pozornost tomu, jakým způsobem. planety a hvězdy jsou umístěny.

Po definování vaše astrologické znamení, můžete začít svůj výzkum, abyste se v něm lépe vyznali a poznali. Zde je 12 znamení zvěrokruhu a jejich živly:

  • vodní znamení: rak, štír, ryby ;
  • ohnivá znamení: Lev, Beran, Střelec;
  • zemská znamení: Býk, Kozoroh, Panna ;
  • vzdušná znamení: Blíženci, Váhy, Vodnář.

Jakmile pochopíte své znamení a prvky, které ji ovlivňujíBude snazší přejít do fáze čtení astrální mapy.

Jak interpretovat planety a domy pro čtení horoskopu?

Vždy byste se měli zaměřit na svůj ascendent, který je důležitým faktorem ve vašem horoskopu. Ascendent je bod, který se v den vašeho narození nachází těsně nad obzorem na východě. Díky tomu budete moci vyčíst umístění domů ve vašem horoskopu. kruh astrální mapy.

Čtěte také  Tato 3 znamení, kterým se bude dařit v únoru 2023

Pro začátek si můžete svůj kruh představit jako hodiny a začít odpočítávat od 9 hodin, kde se nachází váš ascendent. Odpočítávání se provádí v směr opačný směr rukou hodinek.

Pamatujte, že každý dům ve vašem kruhu představuje určitý aspekt vašeho života a také vaší budoucnosti. Každý dům zde představuje jednu planetu. Je tu prvních 6 a posledních 6, pak dalších 6. Je nutné zjistit více informací o vnější a vnitřní planety, později o jejich významu ve vztahu k hvězdám a znamením.

Jaké jsou dobré tipy pro správné čtení horoskopu?

Stejně jako v každém oboru je nutné mít k dispozici některé základní znalosti a některé interpretace. Je to proto, abyste pochopili něčí horoskop nebo dokonce svůj vlastní.

Čtěte také  Tato tři znamení zvěrokruhu v nadcházejících týdnech zahájí nový život!

Z nějakého důvodu je poměrně složité číst vlastní horoskop. K tomu můžete využít mnoho internetových stránek, které nabízejí individuální výklad horoskopu narození.

Pozor, existují neprofesionální stránky, které vyhlašují ceny, i když nemají žádné znalosti v oboru. Je lepší navštívit stránky s dobré recenze od uživatelů internetu.

Pokud můžete, je možné jít k profesionálovi místo toho, abyste se obrátili na webové stránky. Budete moci získat více vysvětlení a bez rozpaků se zeptat na vše, co vás zajímá.

Kromě astrologických znalostí jsou datum narození, místo narození a přesný čas vašeho narození nejdůležitější prvky.

The post Jak správně číst samotný horoskop appeared first on Blossomstaff.cz.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.