Home » Astrologie » Osud 3 znamení zvěrokruhu prozrazený jejich osudem

Osud 3 znamení zvěrokruhu prozrazený jejich osudem

Vsebina

Únor je pro astrologii velmi zajímavý měsíc, protože v něm dochází k velkému pohybu planet a intenzivním astrologickým vlivům. Měsíc je ve znamení Berana, což znamená, že některá astrologická znamení budou těžit z jeho vlivu.

Toto postavení Měsíce může přinést více dobrodružství a překvapení také příslušníkům jiných astrologických znamení. Některá znamení však mohou zradit jejich ambice nebo hluboké city. Blíženci, Raci, Panny a Střelci musí být vůči tomuto lunárnímu vlivu ostražití, protože by je mohl vystavit nebezpečí.

Únor tedy bude měsícem intenzivní vášně, ale také možné zrady. Buďte proto ve střehu a věnujte pozornost planetárním pohybům, ke kterým dojde, abyste nebyli zaskočeni!

Blíženci – 21. května – 20. června

Únor je pro Blížence intenzivním měsícem, kdy se planety dostávají do konfliktu. Mars a Merkur jsou v opozici, což může způsobit určitou nestabilitu.

Čtěte také  Úplná astrální mapa: bezplatné vysvětlení

Blíženci se mohou cítit zrazeni a zklamáni svými přáteli. Budou muset být trpěliví a pokorní, aby nereagovali přehnaně a zachovali si chladnou hlavu.

Panna – 23. srpna – 22. září

Únor bude pro Panny plný příležitostí. Slunce, Mars a Venuše jsou v konjunkci, což Pannám umožňuje otevřít se lásce a novým možnostem.

I když se to může zdát vzrušující, může to také vést k tomu, že se budou cítit zrazené nebo podvedené lidmi, které považovaly za své přátele.

Štír – 23. října – 21. listopadu

Únor bude pro Štíry obtížným měsícem, protože planeta Pluto bude v opozici s Merkurem. To znamená, že pro Štíry může být obtížné vyrovnat se s výzvami, které jim přijdou do cesty.

Čtěte také  Těchto 5 znamení zvěrokruhu je nejlevnějších

Budou muset být trpěliví a nároční, aby tyto obtíže překonali, jinak se mohou cítit zrazeni lidmi, které považují za přátele.

V tomto období je Luna ve znamení Berana. Tato vysoce aktivní a impulzivní pozice výrazně ovlivní znamení zvěrokruhu. Luna v Beranu je energie, která přináší silné emoce a velkou potřebu svobody. Může také přinést okamžiky zrady v našich vztazích.

Některá znamení zvěrokruhu budou tímto obdobím zasažena více než jiná a mohou zažívat emocionální střety mezi touhou po svobodě a společenskými a profesními povinnostmi.

V tomto článku se budeme podrobně zabývat důsledky Měsíce v Beranu pro každé ze tří nejvíce postižených znamení. Uvidíme, jak se každé znamení může lépe vypořádat s obtížemi, které ho čekají, a zvládnout je, a jak tuto energii co nejlépe využít, aby se vyhnulo konfliktům a hádkám.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.