Home » Astrologie » Tato tři znamení navážou v březnu krásný románek. Podlehněte svému romantickému impulsu!

Tato tři znamení navážou v březnu krásný románek. Podlehněte svému romantickému impulsu!

Vsebina

S Jupiterem v Beranu je mnoho znamení zvěrokruhu na pokraji.vzrušující dobrodružství. Nejsilnější a největší planeta sluneční soustavy ponese znamení Berana a bude tak ovlivňovat znamení stejně jako Slunce a Měsíc. Ti, kdo se narodili pod vlivem Berana, budou mít velké štěstí a zažijí měsíc plný nových možností a příležitostí.

Působením Jupitera v Beranu budou ovlivněna i další znamení zvěrokruhu. Tato znamení budou moci využít dobrodružného ducha Berana a připravit se na možnost začít krásný milostný příběh. Hvězdy jsou vyrovnány a nabízejí bohatý a pozitivní březen těm, kteří jsou připraveni přijmout nová dobrodružství, která je čekají.

Na pohyby planetjako je Jupiter v Beranu, jsou příčinou. zdrojem vlivu a předpovědi pro astrology. V březnu bude několik znamení zvěrokruhu těžit z tohoto vlivu a zažije krásný milostný příběh. Toto období bude obzvláště příznivé pro objevování nových citů a začínající lásky. Zájemci o lásku by měli využít těchto okamžiků k tomu, aby se chopili své šance a možná i vytvořili trvalá pouta. Planety se postarají o zbytek, aby pomohly vztahům vzkvétat a zdravý a trvalý vztah. Proto můžete podlehnout svému romantickému pudu na tuto krátkou dobu a nechte se vést svým srdcem.

Čtěte také  Tato 3 znamení zvěrokruhu jsou nejlepší milenci

Blíženci – (21. května – 21. června)

Blíženci prožívají v tomto období velmi zajímavé období, protože jejich vlivné planety Mars a Merkur se v současné době nacházejí ve znamení Raka. To znamená, že Blíženci jsou více než kdy jindy motivováni k zahájení krásného milostného příběhu. Budete odvážnější a kreativnější, což vám pomůže najít různé způsoby, jak sdělit své city.. Budete se cítit velmi optimisticky a s nadšením vyzkoušíte něco nového a vzrušujícího.

Štír – (24. října – 22. listopadu)

Štíři budou v tomto období také silně ovlivněni Marsem a Merkurem, což znamená, že budete s někým hledat hluboké a vášnivé spojení. Budete otevřenější vůči lidem kolem sebe a mnohem ochotnější sdílet své intimní myšlenky s někým, koho milujete. Vaše intuice bude velmi silnáTo vám pomůže učinit správná rozhodnutí ohledně vašeho vztahu. Přesně víte, co potřebujete, a tak se do toho pusťte a důvěřujte svým instinktům.

Čtěte také  Objevte 4 nejšťastnější znamení zvěrokruhu

Vodnář – (21. ledna – 19. února)

Pro Vodnáře bude toto období velmi důležité pro nalezení lásky. Planety Mars a Merkur ovlivňují znamení Vodnáře v tomto období, což znamená, že budete cítit velkou touhuPocítíte velkou touhu, nadšení a vášeň najít někoho, s kým budete sdílet svůj čas. Vaše mysl je otevřenější než kdy jindy a váš pozitivní přístup naznačuje, že jste připraveni najít smysluplný vztah. Než podniknete kroky směrem k budoucnosti, věnujte čas přemýšlení o tom, co skutečně chcete.

Podívejte se také na náš článek o 3 znameních, která budou na začátku března v centru intenzivního napětí, a také na náš článek o 3 znameních, která zažijí komplikovaný březen.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.