Home » Astrologie » Tato tři znamení zvěrokruhu budou tento měsíc čelit nečekaným výzvám!

Tato tři znamení zvěrokruhu budou tento měsíc čelit nečekaným výzvám!

Vsebina

Měsíc březen 2023 je v plném proudu a my jsme pod ubývající měsíc. Toto astrologické období je známé svými přechodné období a jeho překážky, které se mohou postavit do cesty znamením zvěrokruhu. Na astrologické energie které se v tomto období uvolňují, mohou mít velmi silný vliv na náš život.

Tento článek vám pomůže předpovědět a pochopit vliv, který bude mít ubývající Měsíc na vaše astrologické znamení a na přijmout potřebná opatření abyste se připravili na to, co vás čeká. Budeme diskutovat o jedinečné překážky Ukážeme vám, s jakými překážkami se jednotlivá znamení pravděpodobně setkají a jak je můžete překonat. Poskytneme vám také poradenství které vám pomohou orientovat se v této nové energii a převzít kontrolu nad svým osudem.

Čtěte také  5 nejcharismatičtějších astrologických znamení

Hvězdy a pohyby planet jsou důležitou součástí astrologie. Ubývající Měsíc je nejsilnějším pohybem, který ovlivňuje náš život. V březnu může mít tento pohyb hvězd. blahodárný vliv na určitá astrologická znamení, což jim umožní pokrok a mnoho výhod. Tento vliv je však dvojsečný. Stejná znamení se mohou setkat s překážkami, které by je mohly zpomalit nebo jim zabránit v dosažení jejich cílů. Ale Tyto obtíže nebudou nepřekonatelné. a mohou dokonce sloužit posílit jejich odvahu a odhodlání. Pokud znamení vědí, jak využít výhod planetárního pohybu, budou schopni plně využít příležitostí, které se jim naskytnou, a sebevědomě čelit překážkám.

Býk 21. března až 20. dubna

Tento měsíc budou Býci čelit mnoha překážkám na své cestě. Mars bude obtížný čas pro domorodé obyvatele znamení, protože Uran a Saturn se spojí a dostanou je do komplikovaných situací.. Budete mít pocit, že se vám hvězdy snaží bránit na každém kroku a že nebudete moci dosáhnout svých cílů tak snadno jako obvykle. Vaše motivace nebude na nejvyšší úrovni a budete mít potíže najít své místo. Bude proto důležité, abyste věnujte čas přemýšlení co je pro vás nejlepší a pochopte, že tato situace není navždy.

Čtěte také  Vlna dobrých zpráv tento měsíc pro tato 3 znamení zvěrokruhu!

Lev od 23. července do 23. srpna

Tento měsíc se rodáci ze znamení Lva budou muset čelit překážkám které se jim postaví do cesty. Březen bude pro Lvy obtížným obdobím, protože Neptun a Saturn se spojí a dostanou vás do komplikovaných situací. Budete mít pocit, jako by se vám hvězdy snažily bránit na každém kroku a vy nebudete moci dosáhnout svých cílů tak snadno jako obvykle. Vaše motivace nebude nejlepší a bude důležité, abyste se zamysleli nad tím, co je pro vás nejlepší, a abyste pochopili, že tato situace není navždy.

Kozoroh 22. prosince až 20. ledna

Tento měsíc budou Kozorozi muset čelit překážkám na své cestě. Březen bude pro obyvatele tohoto znamení obtížným obdobím, protože Jupiter a Saturn se spojí a dostanou je do složitých situací. Budete mít pocit, že se před vámi staví zeď a že nebude možné dosáhnout svých cílů jako obvykle. Vaše motivace nemusí být příliš vysoká. ale budete si muset zachovat chladnou hlavu a pochopit, že toto období nebude trvat věčně.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.