Home » Astrologie » Tato tři znamení zvěrokruhu budou v příštích dnech zrazena!

Tato tři znamení zvěrokruhu budou v příštích dnech zrazena!

Vsebina

Je začátek března 2023 a Saturn je ve znamení Ryb. Saturn je pán karmy a osudu. Je proto velmi důležité, abychom zkoumali postavení planet a jejich vliv na znamení zvěrokruhu. Vstup Saturna do znamení Ryb může mít pro některá znamení i pro celý svět velmi důležité důsledky.

Ve skutečnosti budou nejvíce ovlivněna ta znamení, která jsou související se zralostí a odhodláním. V nadcházejících dnech budou tato znamení čelit výzvám a rozhodnutím, která prověří jejich odvahu a odhodlání. Je možné, že někteří z nich se budou cítit zrazeni.

Pro dotyčná znamení je jejich osud v jejich vlastních rukou a budou muset učinit správná rozhodnutí, aby zajistili své vlastní štěstí a štěstí ostatních. Astrologické předpovědi jim může poskytnout náhled do překážky a pomoci jim být lépe připraveni. V tomto článku se podrobně podíváme na vliv Saturna v Rybách na jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Čtěte také  hvězdná mapa a horoskop

Vliv hvězd na náš život

Březen je velmi důležitým měsícem pro pohyby planet a hvězdy. Saturn, Pán prstenů, je ve znamení Ryb a jeho přítomnost bude mít na některé lidi značný vliv. Jeho přítomnost odhaluje potřebu být trpělivost, zralost a vytrvalost. Planeta zásadně změní energie znamení Ryb i ostatních znamení. Lidé, kteří jsou pod jejím vlivem vibrace budou mít prospěch z jeho vlivu a najdou inspiraci a vůli uplatnit se ve svých projektech. Na druhé straně některá znamení riskují, že budou zrazeny Saturnem a jeho přítomnost jim může způsobit potíže, které je povedou k tomu, že se budou muset neočekávaným změnám. Tyto pohyby planet mohou také změnit vztahy s ostatními a vytvořit více či méně pozitivní atmosféru. Bez ohledu na znamení budou muset být všichni po celý březen obezřetní a používat svůj důvtip, aby se v tomto období orientovali. složité období a bouřlivé období.

Čtěte také  3 znamení, která budou mít v únoru 2023 neuvěřitelnou šanci!

Beran – 21. března až 20. dubna

S Marsem v pohybu budou Berani čelit. těžké časy. Jejich život nabere zcela nový směr a bude třeba učinit důležitá rozhodnutí. Mohou být zrazeni a ostrakizováni lidmi, kteří jim nepřejí nic dobrého. Musí však prokázat odvahu a vytrvalost uspět. Budou se muset naučit spoléhat na své intuici a jejich určení dosáhnout svých cílů.

Štír – 23. října až 22. listopadu

Mars přináší Štírům velké šance na úspěch. Mohou očekávat, že v jejich životě nastanou důležité změny. Jsou však náchylní ke zradě a sabotáži. lidmi, kteří nechtějí, aby uspěli. Proto musí být ostražití a věří ve svou schopnost překonat tuto těžkou zkoušku.

Rak – 22. června až 22. července

Mars silně ovlivňuje Raky, kteří jsou vyzýváni k odvážným rozhodnutím. Pravděpodobně je zradí lidé, kteří to s nimi nemyslí dobře. Musí však mít naději a věřit v sebe a své schopnosti dosáhnout svých cílů. Trpělivost, vytrvalost a víra povede Raka k lepší budoucnosti.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.