Home » Astrologie » Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí jaro plné radosti a štěstí!

Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí jaro plné radosti a štěstí!

Vsebina

Jsme v předvečer Jaro 2023 a to je ideální čas na bilancování. planetární aspekty a jejich vliv na znamení zvěrokruhu. V současné době je Saturn v Rybách, Pluto ve Vodnáři a Slunce a Jupiter v Beranu, což může mít důsledky pro některá astrologická znamení.

Někteří z vás mohou zažít. obzvláště šťastné a prospěšné období. Planetární vlivy mohou být skutečně velmi prospěšné pro ty, kteří zůstanou otevření a pozorní vůči nabízené energii. Tyto vlivy však mohou mít i negativní účinky pro ty, kteří si svůj potenciál uvědomují méně.

V tomto období se budeme blíže zabývat dopad těchto globálních vlivůna znamení zvěrokruhu a předpovědi, které nám naznačují. Zveme vás, abyste nás v tomto vzrušující zkoumání a uvidíme, co pro nás jaro 2023 přichystá.

Čtěte také  zde jsou 3 astrologická znamení, která budou hromadit dobré zprávy!

Pohyb planet ovlivňuje náš každodenní život

Hvězdy toho pro nás mají hodně připraveno barevná jarní sezóna a plná událostí. Slunce, Saturn, Pluto a Jupiter vstupují do znamení Berana, Ryb, Vodnáře a Berana a připravují půdu pro významné události, které v různé míře ovlivní každého z nás. Zatímco Jupiter nám nabízí naději a příležitost posunout se v životě kupředu s optimismusSaturn v Rybách nás povzbudí k hledání hlubšího smyslu života a k pozitivnějšímu přístupu. trpělivost. Pluto ve Vodnáři posílí tento pocit svobody a umožní nám širší pohled na možnosti, které se nám otevírají. Slunce a Jupiter v Beranu zase přinesou dynamickou sílu a smysl pro iniciativu, což bude pro určitá znamení přínosné. Celkově vzato je jaro příslibem velmi pozitivního období pro mnohé, kteří plně využijí velkého štěstí, jež přináší.

Čtěte také  Tato tři znamení obdrží v únoru 2023 špatné zprávy! Máte obavy?

Býk

Jaro je období velké expanze a to je ideální doba pro lidi ve znamení Býka. Slunce a Jupiter jsou v konjunkci ve znamení Blíženců, což znamená, že se dočkáme velkého štěstí pro všechny Býky. Saturn a Merkur jsou v harmonii s Lunou, což je dobrá zpráva pro všechny rodilé Býky. Zrozenci Býka si letos v létě užijí velkou radost a potěšení. Je tu období lásky a oni by měli využít této příležitosti a užívat si všech zábavných věcí, které s tím souvisejí.

Střelec

Jaro také přinese obnovenou energii pro osoby narozené ve znamení Střelce. Planeta Mars bude v opozici s Uranem, což znamená, že budou těžit z pozitivní a tvůrčí energie. Saturn a Pluto jsou rovněž v harmonii s Lunou, což Střelcům pomáhá vytvářet pocit zodpovědnosti. To jim může dodat sílu, kterou potřebují k akci a dosažení svých cílů. Toto období mohou také využít k tomu, aby osvojit si nové dovednosti nebo se zdokonalit v tom, co už umí.

Čtěte také  Tato 3 znamení budou mít komplikovaný březen. Zjistěte, která to jsou!

Ryby

Jaro je intenzivní období introspekce a přijímání důležitých rozhodnutí pro Ryby. Jupiter vstoupí do konjunkce s Neptunem, což znamená, že v příštích několika týdnech budou mít o čem přemýšlet a co se učit. Osoby narozené v Rybách budou povzbuzeny, aby se zaměřily na své osobní aspirace a věnovaly potřebný čas prozkoumání svých hlubokých vnitřních vášní. Budou mít také příležitost rozvíjet své duchovní schopnostiprotože Neptun je spojován s duchovností.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.