Home » Astrologie » Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí jaro plné radosti a štěstí!

Tato tři znamení zvěrokruhu zažijí jaro plné radosti a štěstí!

Vsebina

Jsme v předvečer Jaro 2023 a to je ideální čas na bilancování. planetární aspekty a jejich vliv na znamení zvěrokruhu. V současné době je Saturn v Rybách, Pluto ve Vodnáři a Slunce a Jupiter v Beranu, což může mít důsledky pro některá astrologická znamení.

Někteří z vás mohou zažít. obzvláště šťastné a prospěšné období. Planetární vlivy mohou být skutečně velmi prospěšné pro ty, kteří zůstanou otevření a pozorní vůči nabízené energii. Tyto vlivy však mohou mít i negativní účinky pro ty, kteří si svůj potenciál uvědomují méně.

V tomto období se budeme blíže zabývat dopad těchto globálních vlivůna znamení zvěrokruhu a předpovědi, které nám naznačují. Zveme vás, abyste nás v tomto vzrušující zkoumání a uvidíme, co pro nás jaro 2023 přichystá.

Čtěte také  Tato 3 znamení zvěrokruhu jsou nejvíce nevěrná

Pohyb planet ovlivňuje náš každodenní život

Hvězdy toho pro nás mají hodně připraveno barevná jarní sezóna a plná událostí. Slunce, Saturn, Pluto a Jupiter vstupují do znamení Berana, Ryb, Vodnáře a Berana a připravují půdu pro významné události, které v různé míře ovlivní každého z nás. Zatímco Jupiter nám nabízí naději a příležitost posunout se v životě kupředu s optimismusSaturn v Rybách nás povzbudí k hledání hlubšího smyslu života a k pozitivnějšímu přístupu. trpělivost. Pluto ve Vodnáři posílí tento pocit svobody a umožní nám širší pohled na možnosti, které se nám otevírají. Slunce a Jupiter v Beranu zase přinesou dynamickou sílu a smysl pro iniciativu, což bude pro určitá znamení přínosné. Celkově vzato je jaro příslibem velmi pozitivního období pro mnohé, kteří plně využijí velkého štěstí, jež přináší.

Čtěte také  3 znamení, která budou mít v únoru 2023 neuvěřitelnou šanci!

Býk

Jaro je období velké expanze a to je ideální doba pro lidi ve znamení Býka. Slunce a Jupiter jsou v konjunkci ve znamení Blíženců, což znamená, že se dočkáme velkého štěstí pro všechny Býky. Saturn a Merkur jsou v harmonii s Lunou, což je dobrá zpráva pro všechny rodilé Býky. Zrozenci Býka si letos v létě užijí velkou radost a potěšení. Je tu období lásky a oni by měli využít této příležitosti a užívat si všech zábavných věcí, které s tím souvisejí.

Střelec

Jaro také přinese obnovenou energii pro osoby narozené ve znamení Střelce. Planeta Mars bude v opozici s Uranem, což znamená, že budou těžit z pozitivní a tvůrčí energie. Saturn a Pluto jsou rovněž v harmonii s Lunou, což Střelcům pomáhá vytvářet pocit zodpovědnosti. To jim může dodat sílu, kterou potřebují k akci a dosažení svých cílů. Toto období mohou také využít k tomu, aby osvojit si nové dovednosti nebo se zdokonalit v tom, co už umí.

Čtěte také  Tato tři znamení budou na začátku března v centru silného napětí, máte obavy?

Ryby

Jaro je intenzivní období introspekce a přijímání důležitých rozhodnutí pro Ryby. Jupiter vstoupí do konjunkce s Neptunem, což znamená, že v příštích několika týdnech budou mít o čem přemýšlet a co se učit. Osoby narozené v Rybách budou povzbuzeny, aby se zaměřily na své osobní aspirace a věnovaly potřebný čas prozkoumání svých hlubokých vnitřních vášní. Budou mít také příležitost rozvíjet své duchovní schopnostiprotože Neptun je spojován s duchovností.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.