Home » Astrologie » Úplná astrální mapa: bezplatné vysvětlení

Úplná astrální mapa: bezplatné vysvětlení

Vsebina

Obraz oblohy v okamžiku, kdy jste se poprvé nadechli na zemi, je váš horoskop. Pokud se chcete dozvědět více, tento článek vám pomůže lépe pochopit, co je to horoskop. Kromě toho se dozvíte, jak vám výklad horoskopu umožní získat odpovědi na otázky týkající se mnoha oblastí vašeho života v současnosti i v budoucnosti.

Co je to horoskop narození?

Když jste se narodili, Slunce, Měsíc a planety byly uspořádány určitým způsobem. Toto uspořádání je jedinečné ve vztahu k místu vašeho narození. Například dva lidé narození ve stejnou dobu a ve stejnou minutu ve dvou různých zemích budou mít dva různé hvězdné grafy.

Astrologie tedy popisuje váš horoskop na základě stavu oblohy v době vašeho narození. Ale také pomocí postavení planet a hvězd ve vztahu k vaší poloze. Astrolog vás umístí uprostřed vesmíru a simuluje, že se obloha otáčí kolem vás, aby přečetla váš horoskop.

Čtěte také  Tato tři znamení navážou v březnu krásný románek. Podlehněte svému romantickému impulsu!

Horoskop se skládá ze znamení, planet, domů a aspektů. Tyto pilíře slouží k vykreslení oblohy v době vašeho narození. Chcete-li tedy vypočítat svůj rodný diagram, musíte poskytnout . následující informace :

 • datum vašeho narození ;
 • přesný čas narození;
 • místo.

Svůj horoskop si můžete vypočítat pomocí online platforem. Výklad těchto platforem však není vždy přesný. Proto je vhodné kontaktovat astrologa, abyste získali informace a. přesnější vysvětlení.

Jaké je složení astrální mapy?

Astrální mapa se skládá z 12 znamení zvěrokruhuAstrolog bere v úvahu vzájemné působení všech prvků, které tvoří vaše znamení zvěrokruhu, aby mohl určit nejlepší způsob, jak popsat váš život. Astrolog bere v úvahu vzájemné působení všech prvků, které tvoří vaše hvězdné znamení, aby mohl analyzovat horoskop.

Čtěte také  Objevte 4 nejkreativnější znamení zvěrokruhu!

V tomto případě astrolog analyzuje vaši osobnost, váš potenciál a vlohy pro povolání. Kromě toho vám astrolog poradí, jak lépe řídit svůj společenský a milostný život. Kromě toho vám astrolog pomůže s tím, abyste předvídat důležitá data během vašeho roku, v den vašich narozenin.

Jaké jsou planety v horoskopu narození?

Každá planeta ve sluneční soustavě ovlivňuje vaši osobnost a váš život podle jeho postavení v horoskopu. Počínaje Lunou, která představuje tvořivost, způsob, jakým prožíváte svou ženskost, pokud jste žena. Merkur je planetou inteligence a rychlosti života.

Kromě toho Venuše ovlivňuje váš milostný život a má vliv na způsob, jakým si všímáte krásy v tomto světě. Zatímco Jupiter hovoří o příležitostech, které budete mít během svého života. Saturejka je navíc planetou, která vás povzbuzuje k vytváření dlouhodobých plánů.

Čtěte také  Jak správně číst horoskop na vlastní pěst?

Uran je planetou inovací, která povzbuzuje váš život. Neptun je duchovní stránkou vaší osobnosti. A konečně, zpochybňování a touha po změně jsou vedeny Plutem.

Jaké jsou domy v horoskopu narození?

Když rozdělíme nebeské kolo na 12 částídomy jsou získány. Astrologický software je nyní schopen toto rozdělení zobrazit. Domy představují 12 důležitých oblastí vašeho života:

 • Váš charakter a osobnost ;
 • finance ;
 • rodinné vazby s rodiči a sourozenci;
 • váš domov;
 • váš milostný život ;
 • profesionální svět;
 • váš vztah s rodinou a přáteli, včetně vašeho partnera;
 • dědictví;
 • duchovní život;
 • společenský úspěch;
 • vaši přátelé ;
 • a vaše zdraví.
Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.