Home » Láska a vztahy » Vtipné citáty o bývalých: proč je hledat?

Vtipné citáty o bývalých: proč je hledat?

Vsebina

Ačkoli je láska nejkrásnějším z pocitů, zůstává jedním z nejnepříjemnějších, jakmile váš vztah skončí. Překonat rozchod je těžké. To je důvod číslo jedna, proč existují tisíce citátů na webu, které jsou o tom.. Když vás váš bývalý opustí, aniž byste s tím souhlasili, jednoznačně to bolí.

Přesto existují situace, kdy se zdá, že rozchody některé lidi rozesmějí. Vaši blízcí se vám jistě budou snažit vynahradit ztrátu vašeho ex, a co je lepší než vtipné citáty o bývalých, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

Proč hledat citáty, které hovoří o ex?

Když vztah skončí, přichází na mysl hrozný pocit. Cítíte negativní emoce a chcete všechno nechat za sebou: vaše srdce je zasaženo způsobem, který nejste připraveni přijmout.

Čtěte také  Jak dlouho bude trvat zotavení?

To je to, co ve vás vyvolává pocit, že nejste připraveni to přijmout.snažíte se bojovat se všemi těmito emocemi. které vás nutí cítit se špatně. Není to vždy snadné a pravděpodobně to nepůjde podle plánu. Každý má svůj vlastní způsob, jak se na věci dívat a jak reagovat na všechny možné situace.

Právě v těchto chvílích se lidé rozčilují a vycházejí s věcmi, za které pak nenesou odpovědnost. Chcete-li se vypořádat se šokem, nedělejte věci napůl! Psaní je někdy únik, který znamená mnoho věcí. pro mnoho lidí během rozchodu.

To je snadné, že se můžete rozhodnout řídit tím, že se přesvědčíte, že tato osoba zjevně nebyla vaší spřízněnou duší. Všechny tyto citáty o bývalých vás nutí přemýšlet a někdy vám dávají sílu jít dál v přesvědčení, že jsou pravdivé. Tyto citáty jsou spouštěcí které vás přimějí přemýšlet o sebeúctě, kterou si musíte vždy udržet v sobě.

Čtěte také  Fáze rozchodu: tipy, jak se s nimi vypořádat

Některé vtipné citáty o bývalých

Když se váš partner stane vaším bývalým, máte tisíc důvodů říkat o něm špatné věci:

  • opustil vás bezdůvodně;
  • podvedl vás;
  • hrál si s tvými city;
  • dává přednost někomu jinému před tebou.

To je důvod, proč najít vtipné citáty o bývalých je zábava. Zde jsou některé z nich:

Citace z Jérôme Pasbecq

Odstranění bývalého manžela z vašeho života má výhodu; třídění odpadu je velké ekologické plus!

Citát, který se objevil ve filmu Student

Kdo je Nicolas? Uh… Můj bývalý syn, syn mé bývalé ženy, no… můj bývalý… Ženatý ženatý? Oddělený oddělený.

Citace některých uživatelů internetu

  • „Můj bývalý je ve vztahu? No a co? Nikdy jsem nezakázal popelářům, aby mi odvezli odpadky.“
  • „Bývalí jsou cvičení“;
  • „Chodit s bývalým je jako podruhé sledovat Titanic a doufat, že se nepotopí.“
Čtěte také  3 známky toho, že se váš bývalý chce vrátit do vašeho života

Takže se určitě budete mít čeho chytit a na co se těšit. Nikdy nepřemýšlejte o tom, že byste se ke své bývalé vrátili.

Daniel Martínek
Ostanki iz : Daniel Martínek
Jmenuji se Daniel a astrologii se věnuji již mnoho let. Planety, znamení a souhvězdí mě vždy přitahovaly a specializoval jsem se na studium hvězd a jejich vlivu na lidský život. Zajímají mě především znamení zvěrokruhu, zejména to moje: Váhy ascendent Váhy. Velkou část svého času věnuji studiu aspektů planet a zkoumání významu znamení zvěrokruhu. Věřím, že astrologie může poskytnout jasnější pohled na náš svět a na naši roli ve vesmíru. Doufám, že moje vášeň pro astrologii pomůže osvítit životy ostatních.